Miejsce dla Ciebie

O nas

Zapraszamy Państwa do położonego w Sudetach Siedliska Solej, które daje ogromne możliwości turystom pieszym oraz narciarzom, bowiem położone jest blisko ośrodka narciarskiego Czarna Góra. Przygotowaliśmy dla naszych Gości komfortowe noclegi. Znajdują się tutaj również apartamenty, które umożliwią komfortowy wypoczynek najbardziej wymagającym osobom. Nasz pensjonat to również wyjątkowa kuchnia i strefa relaksu (sauna i gabinet masażu).

Zostaw za sobą codzienność i przeżyj prawdziwą polską gościnność w naszym rodzinnym pensjonacie.

Nasza kuchnia

Kulinarne specjały z naszej kuchni zachwycą serca nawet najbardziej wybrednych smakoszy.
Gotujemy tak jak gotowały nasze Babki. Miłośnikom tradycyjnych i bliskich sercu potraw, serwujemy między innymi pierogi, wędliny, chleb na zakwasie własnej roboty.

Po kulinariach dla naszych gości proponujemy wizytę w przytulnych salonikach przy barze.

Lokalizacja

Siedlisko Solej położone jest w Sudetach w górach Masywu Śnieżnika, w otoczeniu lasów świerkowych na terenie Parku Krajobrazowego. Pensjonat nasz znajduje się w Siennej, zaledwie 700 m od stoków narciarskich Czarnej Góry i 5 km od Stronia Śląskiego.

Dogodna lokalizacja, wysoki standard i niepowtarzalny klimat naszego pensjonatu wyrażają jego oryginalność.

Sauna

Sauna sucha to zabieg SPA, podczas którego przebywa się w pomieszczeniu rozgrzanym do temperatury 70-120°C, o wilgotności 10%. Sauna fińska wyposażona jest w piec, pokryty kamieniami, które w celu podniesienia wilgotności można polewać wodą.

Sauna jest metodą na zdrowie i zachowanie urody. Wykazuje pozytywne właściwości dla organizmu człowieka.

Narty

Zapraszamy na ferie na nartach w Solej Siedlisku, które położone jest w górach w Masywie Śnieżnika, na przednim progu stoków narciarskich ośrodka Czarna Góra.

Zlokalizowane tu licznych wyciągi ściągają miłośników narciarstwa. Na zboczach Czarnej Góry (1205 m n.p.m.) utworzono wiele tras zjazdowych o różnych poziomach trudności.

Atrakcje

Przyjeżdżając tutaj na wakacje letnie lub zimowe, można skorzystać z wielu wspaniałych atrakcji, jakie posiada okolica Stronie Śląskie.
Oprócz możliwości oddawania się białemu szaleństwu na stoku Czarnej Góry, oferujemy także wyprawy po okolicznych jaskiniach, przejażdżki rowerowe i wyprawy do wspaniałych lasów.
Nasze noclegi spełnią oczekiwania Twoje i Twojej rodziny.