Rowerem w Masywie Śnieżnika

od 130 zł /osoba
2 dni
← Wróć do ofert

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom gości naszej rezydencji Solej Siedlisko nawiązaliśmy współpracę z lokalną Wypożyczalnią Rowerów i Nart Biegowych Bikeski.
W ramach współpracy nasi goście mogą liczyć na 5% rabat na cały asortyment dostępny w wypożyczalni. Należy pamiętać, że warunkiem otrzymania rabatu jest okazanie ulotki promocyjnej sygnowanej naszą pieczęcią. Dodatkowo nasi goście mogą liczyć na dowóz i odbiór zamówionego sprzętu do naszego pensjonatu.

PAKIET OBEJMUJE:

 • nocleg w pokojach wyposażonych w: łazienkę z prysznicem, wygodne łóżka z materacami i pościelą hotelową, ręczniki, tv, suszarkę, czajnik elektryczny, kubki, powitalny zestaw kawy i herbaty oraz wody mineralnej
 • codzienne śniadanie wegetariańskie, wegańskie, mięsne z regionalnymi smakołykami
 • codzienne obiadokolacje – wybór Szefa Kuchni dodatkowo płatne 55 zł. Obiadokolację można dodać na 2 kroku rezerwacji.
 • 5% rabat na cały asortyment dostępny w Wypożyczalni Rowerów Bikeski
 • atrakcje zgodnie z ofertą oraz możliwość korzystania:
  - miejsce zabaw na zewnątrz i sala zabaw dla dzieci
  - z sauny suchej
  - z saloników
  - taras letni zielony
  - sprzętu do gry, bulle, badmintona
  - bezpłatne WiFi
  - parking ogrodzony monitorowany bezpłatny

Bliskie sąsiedztwo Czarnej Góry, na zboczach której zlokalizowany jest Bike Park Czarna Góra z roku na rok coraz bardziej zyskuje na popularności. Dodatkowo dziesiątki unikalnych tras rowerowych rozsianych po naszych okolicach o zróżnicowanym stopniu trudności tworzących kilkusetkilometrową sieć szlaków rowerowych zachęca do ich poznania i eksploracji. W okolicy jest tak duża różnorodność tras, iż każdy znajdzie tu trasę odpowiednią dla siebie. Żadnych adrenaliny i ekstremalnych doznań rowerzyści odnajdą się na trasach downchill Czarna Góra. Natomiast rodziny z dziećmi lub osoby o bardziej stonowanych potrzebach świetnie będą czuć się na szlakach rowerowych Gminy Stronie Śląskie, gdzie poziom trudności jest zdecydowanie niższy.

Wypożyczalnia Bikeski oferuje rowery tradycyjne i rowery elektryczne w wersjach z pełnym zawieszeniem lub na sztywnej ramie. Ponadto wypożyczalnia jest w posiadaniu przyczepek i fotelików rowerowych i wielu innych akcesoriów. Sprzęt oferowany przez wypożyczalnie jest profesjonalnym sprzętem rowerowym znanych producentów takich jak Kross, Haibike, czy KTM. Dla zapewnienia najwyższych standardów bezpieczeństwa jest on regularnie serwisowany. Odwiedzający nas goście nie muszą już zabierać ze sobą rowerów i zmagać się z uciążliwym ich transportem. Teraz mają alternatywę w postaci usług świadczonych przez Bikeski. 
Osoby, które chcą bardziej zapoznać się z przebiegiem okolicznych tras rowerowych, odsyłamy na www.bikeski.pl. Znajduje się tu dział poświęcony szlakom rowerowym całej ziemi kłodzkiej. Skarbnica wiedzy na temat dróg rowerowych zawiera praktyczne wskazówki, ciekawostki na trasie, mapy, fotogalerie i materiały video. Zachęcamy do skorzystania z oferty.

← Wróć do ofert